Dla nas liczy się
Twój piękny uśmiech!

MedidentOferta

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

 • Wybielanie zębów nakładkowe ( nakładki+preparat)800 zl
 • Wybielanie zębów gabinetowe900 zł
 • Wybielanie martwego zęba ( 1 wizyta)100 zł
Możliwość płacenia kartą
 • https://medident-stomatologia.pl/wp-content/themes/medident/dist/img/visa1.png
 • https://medident-stomatologia.pl/wp-content/themes/medident/dist/img/visa2.png
Umów wizytę

Oferta Medident

WYBIELANIE ZĘBÓW

W dzisiejszych czasach biały uśmiech jest niezwykle ważny i modny. Dzięki niemu jesteśmy postrzegani jako osoby zadbane oraz atrakcyjne. Śnieżnobiałe zęby podnoszą pewność siebie, pozytywnie wpływając na nasz wizerunek. Właśnie dlatego wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, ze względu na krótki czas trwania oraz zachwycające efekty. Czyni zęby lśniącymi i jaśniejszymi, usuwając niechciane przebarwienia. Piękny uśmiech można zyskać już podczas jednej wizyty u stomatologa: szybko i bezpiecznie.

Wybielanie zębów usuwa przebarwienia wywołane przez:

 • napoje i potrawy o intensywnej barwie, jak na przykład kawa, herbata, czerwone wino, owoce i warzywa w ciemnych kolorach
 • palenie tytoniu
 • upływ czasu – z wiekiem zęby ciemnieją przez ścieranie się szkliwa

 

inne trudniejsze do usunięcia przebarwienia:

 • wywołane przez tetracykliny
 • spowodowane przez urazy mechaniczne
 • powstałe wskutek leczenia kanałowego

 

Wybielanie zębów w moim gabinecie w Zielonej Górze polecam pacjentom, którzy w szybki i bezpieczny sposób pragną odmienić swój uśmiech.

 

Stosuję dwie metody:

1. Nakładkowe wybielanie zębów

do stosowania w domu. Jest to najskuteczniejsza metoda wybielania. Pierwszy krok nakładkowego wybielania zębów to oczyszczenie zębów z osadów i kamienia oraz wyleczenie ewentualnych ubytków. Po tym etapie pacjent otrzymuje specjalne szyny stworzone na podstawie wcześniej wykonanych wycisków zębów, szczęki i żuchwy. Muszą one zostać idealnie dopasowane podczas wizyty u stomatologa. Następnie dentysta przekazuje pacjentowi żel wybielający o określonym stężeniu i instrukcje co do jego stosowania. Nakładki nosi się przez kilka godzin dziennie lub w nocy, przez okres od 7 do 12 dni. Decydując się na nakładkowe wybielanie zębów należy pamiętać o białej diecie, polegającej na wykluczeniu mocno barwiących pokarmów na czas zalecony przez dentystę.

2. Wybielanie gabinetowe

Stomatolog przed rozpoczęciem zabiegu zabezpiecza dziąsła, a następnie pokrywa zęby preparatem wybielającym (takim samym jak w wybielaniu nakładkowym, lecz o wyższym stężeniu). Preparat pozostaje na zębach przez około godzinę. Niestety, nie poleca się tej metody osobom o nadwrażliwych zębach.

Oferujemy również wybielanie martwego zęba.

 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz

Umów wizytę

X
Umów wizytę !