Dla nas liczy się
Twój piękny uśmiech!

Medident
Oferta

CENY JUŻ OD 250 zł

SZCZEGÓŁOWY CENNIK

 • Korona porcelanowa na podbudowie metalowej800 zl
 • Korona pełnoceramiczna1500 zł
 • Korona na podbudowie cyrkonowej1500 zł
 • Licówka porcelanowa1500 zl
 • Licówka kompozytowa350 zł
Możliwość płacenia kartą
 • https://medident-stomatologia.pl/wp-content/themes/medident/dist/img/visa1.png
 • https://medident-stomatologia.pl/wp-content/themes/medident/dist/img/visa2.png
Umów wizytę

Oferta Medident

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA – LICÓWKI

Stomatologia estetyczna pozwala na poprawę wyglądu zębów, tak by zyskały idealny kształt, rozmiar i odcień. Piękny uśmiech odmładza, czyni twarz promienną i dodaje pewności siebie. 

Najpopularniejszym zabiegiem w tej dziedzinie, który proponuję pacjentom w moim gabinecie w Zielonej Górze jest wybielanie zębów. Dzięki niemu zęby stają się śnieżnobiałe w bezpieczny sposób. Stomatologia estetyczna wykorzystuje także licówki i korony porcelanowe, które stosuje się w pełnym uzębieniu. Pełnią one wówczas funkcję estetyczną, czyniąc uśmiech piękniejszym. Mogą ukryć przebarwienia oraz niektóre wady zgryzu, dzięki czemu aparat ortodontyczny nie jest konieczny. Możliwe jest także zamknięcie diastemy, czyli przerwy między zębami, by osiągnąć uśmiech bez skazy.

Licówki

To bezsprzecznie jedno z najlepszych i najpopularniejszych rozwiązań z zakresu stomatologii estetycznej. Dzięki nim uzyskanie pożądanego kształtu uzębienia jest niezwykle proste a co więcej – licówki dają niezwykle zachwycającą estetykę.

Licówki to bardzo cienkie płatki porcelanowe lub kompozytowe przymocowywane do przedniej części zębów. Jest to kapitalne rozwiązanie nie tylko dla Pacjentów pragnących, aby zęby prezentowały się znacznie ładniej, lecz jest to także prosty sposób na naprawienie ich odpowiedniej budowy poprzez przywrócenie ich pierwotnego kształtu. 

Licówki to także zalecane rozwiązanie dla Pacjentów, którzy:

 • mają zaburzony lub nieodpowiedni kształt koron zębów (są one zmniejszone, zwężone czy też skrócone),
 • pragną zlikwidować diastemę (przerwę między zębami),
 • potrzebują wyrównać linię siekaczy.

Wykonanie zabiegu implementacji pojedynczej licówki jest mało inwazyjne i wymaga stosunkowo mało czasu. Dla komfortu naszych Pacjentów, jeżeli zmiana w wyglądzie zębów ma być diametralna, jesteśmy w stanie wykonać licówki w postaci tymczasowej. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie, czy dany wygląd jest zadowalający. Zakładając, że Pacjent już poddał się wszystkim zabiegom zachowawczym oraz wybielającym, po ustaleniu odpowiedniego planu leczenia stomatolog przejdzie do stworzenia spersonalizowanych wycisków. To właśnie na ich podstawie technik stworzy licówki dla Pacjenta dostosowane do jego zgryzu i budowy poszczególnych zębów. Po zaakceptowaniu ich wyglądu i funkcjonalności stomatolog zacementuje je w ustalonych wcześniej miejscach. Aby świetny efekt estetyczny utrzymał się maksymalnie długo, stomatolog udzieli kluczowych rad dla kontrolowania i utrzymania nienagannej higieny ustnej.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz

  Umów wizytę

  X
  Umów wizytę !